AKTUALNOŚCI

Koronawirus

PRACUJEMY

Niniejszym pragniemy przekazać informacje dotyczące bieżącej działalności Ośrodka Terapii „Shifen Akupunktura i Sztuki Pokrewne” w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Zapewniamy Państwa, że działamy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz wdrażamy niezbędne procedury mające na celu zabezpieczenie ciągłości funkcjonowania naszej placówki oraz dostępności usług medycznych.  Jesteśmy zdeterminowani, aby nieprzerwanie świadczyć pomoc medyczną dla naszych pacjentów przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy dla naszego personelu.

- Ośrodek pracuje w dotychczasowym wymiarze godzin.

- W przypadku gorączki, kaszlu, duszności i w przypadku podejrzenia, że miał/a Pani/Pan kontakt z osobą zarażoną, proszę pozostać w domu i skontaktować się telefonicznie z najbliższą stacją Sanepid. Jeżeli wrócił/a Pani/Pan spoza terytorium Polski, konieczne jest odbycie 14-dniowej kwarantanny zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego: przez kolejnych 14 dni pozostać w domu i kontrolować swój stan zdrowia (codzienny pomiar temperatury ciała, obserwacja objawów grypopodobnych tj. złe samopoczucie, bóle mięśniowe, gorączka). U tych pacjentów wizyty są przenoszone na późniejszy termin. Dotyczy to także osób u których, na podstawie przeprowadzonej ankiety, podejrzewamy możliwość kontaktu z koronawirusem.

- Wizyty są planowane w odpowiednio dużych odstępach czasu aby zminimalizować kontakty pomiędzy pacjentami. Znakomita większość pacjentów przybywa na spotkania punktualnie, ale podkreślamy jeszcze raz znaczenie takiego postępowania ze względu na Państwa bezpieczeństwo.

- W przypadku dojazdu środkami komunikacji publicznej zwłaszcza z większych odległości (możliwość ekspozycji na infekcję) prosimy o kontakt z Recepcją tel. 536 119 119 w celu ustalenia indywidualnego sposobu postępowania.

- Wszyscy terapeuci pracujący w Ośrodku do chwili obecnej nie mają żadnych objawów infekcji.

- W Ośrodku są dostępne środki dezynfekcyjne umożliwiające odkażenie rąk przed i po wizycie.

czytaj więcej
SZKOLENIE DLA PROFESJONALISTÓW
3 kwietnia 2020

PŁASZCZ ŚCIĘGNISTO-MIĘŚNIOWY

Miejsce: Katowice, ul. Żelazna 17C
Inwestycja: 700 zł

Szkolenie prowadzi:
Michał Richter - Terapeuta akupunktury SHIFEN

Szczegóły --> http://www.shifen.pl/szkolenia/5/plaszcz-sciegnisto-miesniowy

czytaj więcej
SZKOLENIE DLA PROFESJONALISTÓW
2020

ENERGETYKA PUNKTÓW AKUPUNKTUROWYCH

Miejsce: Katowice, ul. Żelazna 17B, sala B06/07
Inwestycja: 1350zł

Data: 28-29 marca 2020 - Meridiany Cudowne

           18-19 lipca 2020 - Jelito Grube i Żołądek

Szkolenie prowadzi:
Tae Hunn Lee - International College For Oriental Medicine

czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij