AKTUALNOŚCI

START marzec 2024

KURS AKUPUNKTURY KLASYCZNEJ 2024/2025 - CZĘŚĆ I

Intensywny kurs (16 spotkań 2-dniowych) obejmujący zajęcia praktyczne (praca z pacjentami!) oraz teorię do samodzielnego studiowania. Intensywna nauka badania pulsu już od pierwszego spotkania.

KURS AKUPUNKTURY KLASYCZNEJ STEMS & BRANCHES część I

+ dostęp do wszystkich materiałów plaformy edukacyjnej akademii shifen na rok


System Akupunktury Stems&Branches, który stosuję na co dzień od ponad 10 lat pozwala na precyzyjny dobór punktów akupunkturowych, który uwarunkowany jest nie tylko chorobą występującą u pacjenta, ale przede wszystkim jego naturalnymi, urodzeniowymi predyspozycjami człowieka. Dlatego właśnie, ta sama choroba u różnych ludzi będzie leczona zupełnie inaczej. Dzięki temu systemowi akupunktury efekty pojawiają się po każdym zabiegu, pacjent szybciej zdrowieje, a co najważniejsze energia człowieka wyrównuje się na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym, mentalnym, emocjonalnym…

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak wyglądają moje wykłady, to zapraszam do obejrzenia nagrań pierwszego z czterech dni kursu online „Stems and Branches”.

Po zakończeniu kursu będziesz mógł skutecznie praktykować akupunkturę, wykorzystując precyzyjną diagnostykę energii pacjenta. W przeciwieństwie do akupunktury proponowanej w podręcznikach do TCM, gdzie dobór punktów jest dość przypadkowy i chaotyczny, w systemie Stems&Branches każdy zabieg jest „szyty na miarę”.

Wykorzystujemy w tym celu diagnozę z pulsu oraz znajomość tendencji energetycznych człowieka, które określane są na podstawie wykresu urodzeniowego.

Nauczę Cię obu tych umiejętności. Nauczę Cię akupunktury, jaką codziennie wykorzystuję w gabinecie!

Szczegóły TUTAJ

«    powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij